Там, де добре відпочивати

Апарт-готель Шале Рутенія має стати ще одним Вашим улюбленим місцем відпочинку в Україні. Комфортні умови та чарівність Дністра доповнені ненав’язливим сервісом та різноманіттям послуг. Ми створювали цей простір для задоволення наших гостей, поєднавши атмосферу відпочинку у Карпатах з атмосферою відпочинку на морі, і приправили це все хорошим сервісом. На Вас чекають 5 дерев’яних будиночків на березі Дністра, оточені зеленою територією для дозвілля.

Дозвілля та відпочинок у Шале Рутенія
якість відпочинку понад усе

Двоповерхові апартаменти у дерев’яних будиночках

Наш готель пропонує Вам проживання у дерев’яних котеджах, кожен містить два апартаменти. Двоповерхові номери з двома спальнями, санвузлом, кухнею, терасою та балконом на другому поверсі. А якщо Вам потрібно попрацювати в інтернеті, то ми можемо обладнати для Вас зручне робоче місце!

Спальні кімнати оформлені у сучасному стилі з елементами лаконічного  середземноморського. Матраци та подушки пошиті з антиалергенних матеріалів для комфорту Вашого сну. Ніде так гарно не спиться як тут у будинку з дерева під шум цикад та хвиль Дністра!

Тут відпочиваєш душею і тілом.

Шале Рутенія номери для відпочинку на Дністрі

Розкішна тераса стане вашою вітальнею на щодень, де ви будете смакувати приготовані страви за великим столом та спілкуватись у колі друзів чи рідних, погойдуючись у кріслі-коконі чи просто читати улюблену книжку загорнувшись у плед.

Розкішна тераса стане вашою вітальнею на щодень, де ви будете смакувати приготовані страви за великим столом та спілкуватись у колі друзів чи рідних, погойдуючись у кріслі-коконі чи просто читати улюблену книжку загорнувшись у плед.

з увагою до кожноЇ дрібниці

Номери з кухнею

Відпочинок на Дністрі ще ніколи не був таким комфортним. Лаконічно спланована кухня у номері принесе справжню насолоду при приготуванні ваших улюблених страв. Зручний простір з розміщеним по центру багатофункціональним блоком, що поєднує в собі:

  1. місце для зберігання кухонного посуду у вигляді поличок, шафок і скриньок;
  2. зону для приготування їжі, куди вмонтовані варильна поверхня, мийка і посудомийна машина (тільки Комфорт+);
  3. місце прийому їжі.

Робоча зона й місце відпочинку знаходяться по різні сторони стійки, що дозволяє одночасно займатися приготуванням їжі і спілкуватися з друзями чи рідними.

Апартаменти з кухнею дають Вам свободу у виборі страв, а мангальня дозволить готувати на грилі хоч щодня.

Кухня у Шале Рутенія- відпочинок та готування з видом на Дністер
на кожен смак

Фруктовий Рай

Кілька годин подорожі на авто і ви зануритеся у середземноморські ландшафти залиті садами і виноградниками.
Тут справжній фруктовий рай для сімейного відпочинку!